ÚVOD STRATEGIE PORTFOLIO PRODUKT AGREGÁTOR KARIÉRA TEAM KONTAKT

NAŠE PROJEKTY

VIDEOBYDLENÍ.CZ


Projekt založený před 6lety, sledující trend videoprohlídek nemovitostí pro širokou základnu realitních kanceláří (RK). pomáhá v edukaci RK při natáčení videoprohlídek. Projekt je propojený se soc. sítí facebook, kde má vlastní skupiny a stránky zaměřené na nabízení nemovitostí o počtu cca 100 000 lidí. Průměrná návštěvnost videobydlení.cz se pohybuje okolo 300 000/měsíc (údaj o návštěvnosti k 30. 8. 2017).

VIDEOBYDLENI.CZ

EXPORTIO.CZ


Projekt vznikl před 3lety z potřeby exportu videoprohlídek od RK do realitních serverů. Vyplňuje tuto mezeru a nabízí nové chytré řešení pro správu zakázek, včetně exportu videí a správy sociálních sítí skrze přívětivé administrativní rozhraní.

EXPORTIO.CZ

REALITYPRO.EU


Realitní portál realitypro.eu (RP) je etablovaný na trhu již devátým rokem. Do portfolia skupiny B3 byl akvírován v červenci 2017, kdy prošel komplexním redesignem. Byla implementována responzivita (optimalizace pro mobilní zařízení). RP jsme zařadili do našich standardních marketingových struktur a nyní zažívá novou renesanci v podobě navyšování návštěvnosti. Návštěvnost RP se nyní pohybuje okolo 50 000/měs.(údaj k září 2017).

REALITYPRO.EU

BALÍČEK FACEBOOK


Náš tým je složen z marketingových specialistů, kteří se den co den snaží přiblížit realitní nabídky zájemcům na sociálních sítích. Využívají k tomu skupiny a stránky zaměřené na reality, které patří do portfolia B3. propagace probíhá též na partnerských skupinách ve všech okresech české republiky. Zásah těchto skupin je v rámci celé ČR cca 900 000 lidí ve všech regionech. Tento produkt najdete v nabídce realitního portálu videobydlení.cz – „balíček facebook“. z facebookových kampaní umíme též kouzla v placené sekci – business manager na základě dat z pixelu. K facebookovým kampaním přistupujeme též individuálně pro každého klienta.

VYZKOUŠET

„Chcete-li vybudovat velký podnik, vybudujte nejdříve sebe.“ Tomáš Baťa.“